BARTERGAS


Gaz w butlach

 

Butle z naszym gazem oznaczamy logo BARTER, choć jesteśmy właścicielem
także posiadającej niemałe tradycje na polskim rynku marki handlowej SAGA.

clipboard02 logo saga

 

Oferujemy:butle2

  • strzalka butle propan-butan o pojemności 11 kg i 33 kg,
  • strzalka butle propan o pojemności 11 kg i 33 kg,
  • strzalka specjalistyczne butle propan-butan do zasilania wózków widłowych,
  • strzalka butle turystyczne (2 kg, 3 kg, 5 kg).

Napełniamy je w naszych rozlewniach i rozprowadzamy na terenie całego kraju. Wiele uwagi poświęcamy kwestiom rzetelności napełnienia, szczelności butli oraz optymalizacji składu mieszanki tak, aby oferowany przez nas produkt reprezentował najwyższą jakość.

Bezpieczeństwo

Od zawsze z najgłębszą troską dbamy o bezpieczeństwo naszych produktów. Każda butla napełniona w naszych rozlewniach otrzymuje dodatkową uszczelkę. Ponadto kierujemy szczególną uwagę na procedury stałej weryfikacji terminów legalizacyjnych napełnianych przez nas butli. Po weryfikacji znakujemy każdą napełnioną przez nas butlę żółtą etykietką o treści „Legalizacja butli sprawdzona” – w istocie oznaczającą gwarancję stuprocentowego bezpieczeństwa każdego użytkownika naszych butli. Wynika ono z korzystania ze sprawdzonego, pełnowartościowego  produktu, spełniającego najostrzejsze kryteria wytrzymałości w każdych warunkach jego użytkowania.

Dystrybucja
Dostarczamy gaz w butlach bezpośrednio do dużych firm dystrybucyjnych (hurtowników), ale także, za pośrednictwem naszej firmowej sieci dystrybucji detalicznej (bazy butlowe), do każdego indywidualnego użytkownika urządzeń zasilanych gazem butlowym. Ważną częścią naszej sprzedaży są klienci posiadający wózki widłowe zasilane gazem płynnym, do których docieramy bezpośrednio z naszych baz butlowych, terminali i rozlewni gazu płynnego.

Naszych klientów otaczamy pełną profesjonalną opieką handlową. Staramy się stworzyć dobry partnerski układ współpracy firm, dający obydwu stronom dużo zadowolenia i wymierne korzyści finansowe. Nasi pracownicy zapewniają terminową dostawę butli z gazem na terenie całej Polski, służą swoją fachową wiedzą, doświadczeniem i pomocą.
 
Nasza ulotka - kliknij aby powiększyć

butle3butle4