slider-1920x286-gaz

Piony handlowe

Autogaz

Joanna Pietraszewska
Dyrektor ds. Hurtu i Autogazu
tel.  694 479 852
pietraszewska@bartergaz.pl

 

Ewa Tymosiak
Cele grzewcze i przemysłowe

tel. 602 895 168
tymosiak@bartergaz.pl

 

Dostawy do stacji LPG

 

Jarosław Żmieńko
Z-ca Dyrektora ds. Autogazu i serwisu LPG
tel.  668 142 617
zmienko@bartergaz.pl
Podlaskie, Mazowieckie

 

Jarosław Staworko
Z-ca Dyrektora ds. Autogazu
tel. 696 081 048
staworko@bartergaz.pl
Śląskie, Małopolskie, Podkarpackie

 

Maciej Kowalewicz
tel. 660 437 814
kowalewicz@bartergaz.pl
Podlaskie, Mazowieckie, Warmińsko-Mazurskie

 

Katarzyna Dąbrowska
tel. 784 996 176
dabrowska@bartergaz.pl
Lubelskie, Świętokrzyskie, Małopolskie, Śląskie, Opolskie

 

Marcin Orzechowski
tel. 600 956 681
orzechowski@bartergaz.pl
Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Zachodniopomorskie, Lubuskie, Wielkopolskie

 

Piotr Lemański
tel. 602 587 874
lemanski@bartergaz.pl
Dolnośląskie, Łódzkie

 

Butle

Bołbot Elżbieta
Dyrektor Działu  Sprzedaży Gazu w Butlach
tel. 602 239 410
bolbot@bartergaz.pl

 

Lubelskie, Mazowieckie
Misiewicz Mariusz
Z-ca Dyrektora Działu Sprzedaży Gazu w Butlach
tel. 795 411 787
misiewicz@bartergaz.pl

 

Podlaskie
Borowski Michał
Regionalny Koordynator Działu Sprzedaży Gazu w Butlach
tel. 606 225 184
borowski@bartergaz.pl

 

Łódzkie, Mazowieckie , Śląskie, Podkarpackie
Rzepecki Krzysztof
Regionalny Koordynator Działu  Sprzedaży Gazu w Butlach
tel. 606 343 474
rzepecki@bartergaz.pl

 

Kujawsko – Pomorskie; Wielkopolskie
Jankowski Piotr
Regionalny Koordynator Działu  Sprzedaży Gazu w Butlach
tel. 698 621 792
jankowski@bartergaz.pl

 

Południowe Podlasie, Lubelskie
Gryko Adam
Regionalny Koordynator  Działu Sprzedaży Gazu w Butlach
tel. 608 084 535
adam.gryko@bartergaz.pl

 

Warmińsko – Mazurskie , Mazowsze Północne
Mierzejewski Zbigniew
Regionalny Koordynator Działu Sprzedaży Gazu w Butlach
tel. 606 902 228
mierzejewski@bartergaz.pl

 

Pomorskie, Zachodniopomorskie, Kujawsko – Pomorskie
Żywicki Daniel
Regionalny Koordynator  Działu Sprzedaży Gazu w Butlach
tel. 885 850 532
zywicki@bartergaz.pl

 

Kujawsko Pomorskie, Wielkopolskie, Lubuskie, Łódzkie, Dolnośląskie
Kiernicki Robert
Regionalny Koordynator  Działu Sprzedaży Gazu w Butlach
tel. 607 221 617
kiernicki@bartergaz.pl

 


Nawozy mineralne

Grzegorz Dworakowski
Dyrektor Sprzedaży Nawozów
tel.795 432 720
dworakowski@bartergaz.pl

 

Katarzyna Zagóra-Susoł
Koordynator ds. Kluczowych Klientów
tel. 603 650 060
zagora@bartergaz.pl 

 

Elwira Kowalczuk
Specjalista ds. Handlowych
tel. 698 100 644
kowalczuk@bartergaz.pl

Gaz LNG

Grzegorz Lisowski
Dział handlowy
Tel. 795 429 193

lisowski@bartergaz.pl 

 

Andrzej Leonczuk
Dział techniczny
Tel. 661 624 204
leonczuk@bartergaz.pl 

 

Monika Gobcewicz
Dział zakupów i rozliczeń
Tel. 795 429 057
gobcewicz@bartergaz.pl